

Ecopharm Group
Парацетамол 500 мг х20 таблетки
1.99 лв.
Няма повече наличност!
Срок на годност: 31.05.2025
Парацетамол Екофарм се използва за симптоматично лечение на слаба до умерена болка от различен произход:
Парацетамол Екофарм се използва също за облекчаване на болката при възпалено гърло, при повишена телесна температура и болки вследствие на грип и простудни заболявания. Може да бъде използван също за облекчаване на лека до умерена артритна болка. Ако след 3 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.
Състав:
Активно вещество: парацетамол
Една таблетка Парацетамол Екофарм съдържа 500 mg парацетамол.
Други съставки: прежелатинизирано царевично нишесте и магнезиев стеарат
Забележка:
Не приемайте Парацетамол Екофарм:
Начин на употреба:
Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашият лекар, фармацевт или медицинска сестра. Ако не сте сигурни в нещо, попитайте Вашия лекар или фармацевт.
Препоръчителната доза е:
За възрастни и деца над 12 години: 2 таблетки на всеки 4 часа при необходимост. Да не се приемат повече от 8 таблетки за 24 часа.
Опаковка:
20 таблетки
Производител: ЕКОФАРМ ЕООД, България
- главоболие (включително тензионно главоболие и мигрена)
- невралгия
- зъбобол
- менструални болки
- болки в гърба
- ревматични
- мускулни болки
Парацетамол Екофарм се използва също за облекчаване на болката при възпалено гърло, при повишена телесна температура и болки вследствие на грип и простудни заболявания. Може да бъде използван също за облекчаване на лека до умерена артритна болка. Ако след 3 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.
Състав:
Активно вещество: парацетамол
Една таблетка Парацетамол Екофарм съдържа 500 mg парацетамол.
Други съставки: прежелатинизирано царевично нишесте и магнезиев стеарат
Забележка:
Не приемайте Парацетамол Екофарм:
- ако сте алергични към парацетамол или към някоя от останалите съставки на това лекарство
- ако приемате други лекарства, съдържащи парацетамол
Начин на употреба:
Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашият лекар, фармацевт или медицинска сестра. Ако не сте сигурни в нещо, попитайте Вашия лекар или фармацевт.
Препоръчителната доза е:
За възрастни и деца над 12 години: 2 таблетки на всеки 4 часа при необходимост. Да не се приемат повече от 8 таблетки за 24 часа.
Опаковка:
20 таблетки
Производител: ЕКОФАРМ ЕООД, България
Парацетамол 500 мг х20 таблетки - листовка
Подобни продукти
Ecopharm Group
Парацетамол 500 мг х20 таблетки
1.99 лв.
Няма повече наличност!
Парацетамол Екофарм се използва за симптоматично лечение на слаба до умерена болка от различен произход:
Парацетамол Екофарм се използва също за облекчаване на болката при възпалено гърло, при повишена телесна температура и болки вследствие на грип и простудни заболявания. Може да бъде използван също за облекчаване на лека до умерена артритна болка. Ако след 3 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.
Състав:
Активно вещество: парацетамол
Една таблетка Парацетамол Екофарм съдържа 500 mg парацетамол.
Други съставки: прежелатинизирано царевично нишесте и магнезиев стеарат
Забележка:
Не приемайте Парацетамол Екофарм:
Начин на употреба:
Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашият лекар, фармацевт или медицинска сестра. Ако не сте сигурни в нещо, попитайте Вашия лекар или фармацевт.
Препоръчителната доза е:
За възрастни и деца над 12 години: 2 таблетки на всеки 4 часа при необходимост. Да не се приемат повече от 8 таблетки за 24 часа.
Опаковка:
20 таблетки
Производител: ЕКОФАРМ ЕООД, България
- главоболие (включително тензионно главоболие и мигрена)
- невралгия
- зъбобол
- менструални болки
- болки в гърба
- ревматични
- мускулни болки
Парацетамол Екофарм се използва също за облекчаване на болката при възпалено гърло, при повишена телесна температура и болки вследствие на грип и простудни заболявания. Може да бъде използван също за облекчаване на лека до умерена артритна болка. Ако след 3 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.
Състав:
Активно вещество: парацетамол
Една таблетка Парацетамол Екофарм съдържа 500 mg парацетамол.
Други съставки: прежелатинизирано царевично нишесте и магнезиев стеарат
Забележка:
Не приемайте Парацетамол Екофарм:
- ако сте алергични към парацетамол или към някоя от останалите съставки на това лекарство
- ако приемате други лекарства, съдържащи парацетамол
Начин на употреба:
Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както Ви е казал Вашият лекар, фармацевт или медицинска сестра. Ако не сте сигурни в нещо, попитайте Вашия лекар или фармацевт.
Препоръчителната доза е:
За възрастни и деца над 12 години: 2 таблетки на всеки 4 часа при необходимост. Да не се приемат повече от 8 таблетки за 24 часа.
Опаковка:
20 таблетки
Производител: ЕКОФАРМ ЕООД, България